Sdílejte článek
6.10.2021

Co politici udělají pro budoucnost lidí se zdravotním postižením či chronickým onemocněním a jejich pečujících?

Šest garantů sociálních programů politických stran a hnutí odpovídá na otázku, co udělají pro lidi se zdravotním postižením, chronickým onemocněním a jejich pečující.

V alianční předvolební debatě jsme se zeptali politiků: Co nejdůležitějšího se chystáte v následujícím volebním období vy a vaše strana udělat pro lidi se zdravotním postižením či chronickým onemocněním a jejich pečující?

A jak konečně hodlají zlepšit situaci 1,4 milionu lidí se zdravotním postižením nebo chronickým onemocněním a 1,5 až 2 milionů neformálních pečujících.

O budoucnosti lidí se zdravotním postižením či chronickým onemocněním a jejich pečujících hovoří Lenka Kohoutová (ODS), Věra Kovářová (STAN), Jana Maláčová (ČSSD), Nina Nováková (KDU-ČSL), Olga Richterová (Piráti) a Aleš Juchelka (ANO).

Naše předvolební debata #ProPodporu šitou na míru, na které jsou výpovědi natočené, vyplnila mezeru ve veřejné diskuzi a také, doufejme, odstartovala tolik potřebný dialog o systémové změně napříč politickým spektrem.

Vážíme si toho, že si politici uvědomují důležitost a naléhavost podpory těchto lidí. Že vyjádřili přísliby a také ochotu a připravenost je co nejdříve prosadit.

Jsme #ProPodporu šitou na míru.

Buďte s námi. Sdílejte video na Facebooku a Instagramu. Sledujte nás.